Hakkımızda

Biga Kent Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2015 yılında faaliyetine başlamış olup, yaptığı çalışmalar ve istihdam kriterleriyle ilçenin en büyük beş şirketi haline gelmiş ve Belediyemizin hizmetlerini daha etkili, verimli ve ekonomik şartlarda sunmasına katkı sağlamaktadır.

6762 sayılı Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde kurulan Belediyemiz şirketi, başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde kamu yararı gözeterek yerel ve bölgesel düzeyde çalışmalarına devam etmekte, hem bölge ekonomisine katkı hem de hizmet sunmaktadır.

Biga Kent Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, şeffaflık ilkemizle birlikte işbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacağı gibi, Biga’ya hizmet yolunda emin ve dinamik şekilde yürümeye devam edeceğiz.

Hizmetlerimizin hızlı, etkin ve verimli bir şekilde sunulması için tüm ekibimiz ve iş kollarımızla çalışmayı sürdürürken, bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. İnsana ve çevreye duyduğumuz saygıyla Biga’mızın bugününü ve yarınını gelecekle buluşturuyoruz.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Resim
Sakarya Mah. Kıbrıs Şehitleri Cd. No:10 Biga / Çanakkale
kenthizmetleri@biga.bel.tr
www.bigakenthizmetleri.com ©
X